Тема лекції, яку проведено у режимі відео конференції 17 березня 2023 року доктором технічних наук, доцентом, начальником наукового відділу з проблем цивільного захисту та техногенно-екологічної безпеки науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України, полковником служби цивільного захисту Максимом Кустовим, стала надзвичайно актуальною, а саме «Сучасні проблеми цивільного захисту та техногенно-екологічної безпеки».
Максим Володимирович завітав на кафедру прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища як стейкхолдер освітньо-наукової програми «Техногенно-екологічна безпека» і представник роботодавця.
Аналіз сучасних проблем цивільного захисту та техногенно-екологічної безпеки надає широкі можливості для захисту компонентів навколишнього природного середовища.
На лекції були присутні здобувачі вищої освіти за програмою:
– Євген Макаров (капітан служби цивільного захисту, ад’юнкт 4-го року денної форми навчання);
– Юрій Дідовець (майор служби цивільного захисту, ад’юнкт 3-го року денної форми навчання);
– Світлана Коваленко (аспірантка 2 року денної форми навчання);
– Вячеслав Краснов (старший лейтенант служби цивільного захисту, ад’юнкт 1-го року денної форми навчання);
– Дмитро Нікулеско (полковник служби цивільного захисту, ад’юнкт 1-го року заочної форми навчання).
Крім того, на лекції були присутні здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та третього (магістерського) рівнів вищої освіти.
З великою зацікавленістю та у порядку підвищення кваліфікації у сучасних методах і засобах моделювання процесів забруднення компонентів довкілля та у виконавчих пристроях технологій захисту навколишнього середовища з матеріалами лекції ознайомились співробітники випускової кафедри, які викладають навчальні професійні обов’язкові та вибіркові дисципліни за ОПП і ОНП:
– Володимир Колосков (завідувач кафедри, к.т.н., доцент);
– Олександр Кондратенко (доцент кафедри, д.т.н., доцент);
– Вадим Бабакін (викладач кафедри, д.ю.н., доцент),
– Станіслав Душкін (доцент кафедри, к.т.н., доцент),
– Стелла Горносталь (старший викладач кафедри, к.т.н., доцент),
– Олена Сєрікова (старший викладач кафедри, к.т.н.).
Лекцію проведено у рамках академічної співпраці за рахунок часу виконання самостійної роботи освітньої складової та наукової складової освітньо-наукової програми «Техногенно-екологічна безпека» на безоплатній основі.
Від імені науково-педагогічного складу кафедри та здобувачів вищої освіти хочемо висловити вдячність полковнику Максиму Кустову за участь освітньому процесі за освітньо-науковою програмою «Техногенно-екологічна безпека».
Аналіз сучасних проблем цивільного захисту та техногенно-екологічної безпеки?
Вміємо, знаємо, будемо застосовувати!