На базі кафедри психології діяльності в особливих умовах факультету управління та безпеки населення НУЦЗ України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених 

 

14 листопада 2024 року на базі кафедри психології діяльності в особливих умовах факультету управління безпеки населення НУЦЗ України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наука в соціокультурному розвитку людства: історичне становлення і сучасний стан». В роботі конференції активну участь взяли учасники наукового товариства  НУЦЗ України. Загалом у науковому заході як офлайн так і онлайн взяли участь більше 130 молодих вчених з провідних закладів вищої освіти. Робота конференції відбувалася у двох секціях: «Феномен науки: філософські, соціально-економічні, суспільно-політичні, соціокультурні аспекти»; «Історичне становлення і сучасний стан науки», в ході яких було розглянуто значущі наукові проблеми українського та світового суспільства.

Учасники обговорили актуальні питання важливих соціально-економічних, суспільно-політичних, філософських, соціокультурних аспектів, а молоді вчені та їх наставники розглянули надзвичайно важливі проблеми історичного становлення та сучасного стану науки, як в Україні, так і у провідних країнах світу.

За підсумками роботи було підготовлено збірник матеріалів тез та доповідей (резолюція).

 

 

 

 

Наукове товариство здобувачів вищої освіти

На кафедрі сформований тренінговий клуб для здобувачів вищої освіти.

Основні цілі:

  • Розвиток особистісних, професійно-важливих якостей майбутніх психологів ДСНС.
  • Закріплення в імітаційному моделюванні професійних знань, умінь, навичок, отриманих у навчальному процесі.

Основні завдання:

  • Формування з здобувачів вищої освіти соціально-психологічного факультету активу тренінгового клубу.
  • Розробка здобувачами вищої освіти, під керівництвом викладачів соціально-психологічного факультету тренінгових програм за наступними напрямками:
  1. тренінги особистісного зростання;
  2. тренінги навичок;
  3. тренінги оптимізації поведінкових патернів;
  4. тренінги профілактики професійних деформаційних змін.
  • Проведення розроблених тренінгів з подальшим аналізом отриманих результатів.
  • Розробка програм комплексної експертизації ефективності тренінгових програм.
  • Проведення тренінгів у форматі «майстер-клас» за участю практичних психологів служби ДСНС та інших структур, діяльність яких пов'язана з екстремальними умовами.
  • Розробка і впровадження в навчальний процес активних імітаційних технологій, спрямованих на оптимізацію отриманих знань, умінь, навичок в умовах навчання при неможливості реалізації їх в польовій практиці.
  • На підставі проведених досліджень написання наукових робіт.

 

 

 

 

 

 

Контакти

Поштова адреса:
вулиця Онопрієнка, 8,Черкаси, Черкаська область, Україна, 18034
Соціально-психологічний факультет
 
Телефони:
(057) 707-34-60
(063) 164-17-96
(050) 997-92-66
(067) 475-56-97