Я – Мітюк Людмила Олексіївна, к.т.н., доцент кафедри охорони праці, промислової та цивільної безпеки інституту енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
Вже більше 25 років я займаюсь охороною праці, працювала в науково-дослідному інституті охорони праці на посаді наукового співробітника, з 2006 року викладаю дисципліни «Охорона праці», «Безпека життєдіяльності», «Цивільний захист», автор багатьох підручників та наукових праць з цього напрямку, але першу вищу освіту та науковий ступінь отримала за спеціальністю «Фізичні процеси гірничого виробництва».
Згідно вимог Національного агентства забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) викладач обов’язково повинен мати фахову освіту за дисциплінами, які викладає. Тому, коли постало питання отримати другу вищу освіту за спеціальністю 263 «Цивільна безпека» (освітньо-професійна програма – охорона праці) після тривалого обмірковування можливих варіантів вибір прийшовся на Національний університет цивільного захисту України міста Харків, про що жодного разу не пошкодувала. За період навчання в університеті було отримано багато змістовної фахової інформації, з урахуванням професійної орієнтації.
Викладачі університету прикладають чимало зусиль для формування у студентів здатності творчо мислити, вирішувати складні проблеми інноваційного характеру й приймати продуктивні рішення у сфері охорони праці та цивільного захисту (ОПЦЗ). Засвоївши навчальний матеріал, отримуєш здатність вирішувати професійні завдання з урахуванням вимог ОПЦЗ, пов’язаних з забезпеченням життя, здоров’я і працездатності під час роботи та володіти основними загальнокультурними та професійними компетенціями.
Хотілося також відмітити високий рівень викладання дисциплін, доброзичливість викладачів, їх зацікавленість в наданні якісної та сучасної інформації. Вчитися в НУЦЗУ – одне задоволення.