20 лютого 2025 року відбулась щорічна ІІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Теорія і практика розвитку туризму: досвід, проблеми, інновації».
З вітальним словом виступили в.о. проректора з наукової роботи НУЦЗ України, д.держ.упр., професор, Заслужений працівник освіти України, голова оргкомітету Світлана ДОМБРОВСЬКА; начальник ННІ управління та безпеки населення НУЦЗ України, к.психол.н. Олексій КОСОЛАПОВ і завідувачка кафедри менеджменту ННІ управління та безпеки населення НУЦЗ України, д.держ.упр., професор Неллі ЛЕОНЕНКО.
Під час пленарного засідання прозвучали наукові доповіді завідувачки кафедри соціально-гуманітарних наук Інституту публічної служби та управління Національного університету «Одеська політехніка», д.держ.упр., професора Наталі КОЛІСНІЧЕНКО, тема доповіді «Концепція «кластер турист»: цілі, архетипи, сегменти, показники ефективності»; доцента кафедри підприємництва, торгівлі та туристичного бізнесу Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, к.е.н., доцента Марії АЛДОШИНОЇ, тема доповіді «Маркетинговий аспект сучасного просування туристичних напрямків»; завідувачки кафедри менеджменту ННІ управління та безпеки населення НУЦЗ України, д.держ.упр., професора Неллі ЛЕОНЕНКО, тема доповіді «Instagram-готелі як інноваційна форма організації молодіжного відпочинку»; доцента кафедри менеджменту ННІ управління та безпеки населення НУЦЗ України, д.держ.упр., професора Олен ПОСТУПНОЇ, тема доповіді «Громадська спілка «Національна туристична організація України» як особлива інституційна форма державно-приватного партнерства в туризмі»; завідувачки науково-дослідної лабораторії з дослідження проблем управління у сфері цивільного захисту ННІ цивільного захисту НУЦЗ України, д.держ.упр., старшого дослідника Аліни ПОМАЗИ-ПОНОМАРЕНКО, тема доповіді «Prospects for the development of domestic tourism in Ukraine».
Секційна робота інтернет-конференції проводилась за такими напрямами:
1) Глобальні проблеми людства, розвиток туризму, публічне управління та адміністрування;
2) Соціально-економічні аспекти функціонування туристичного бізнесу;
3) Інновінг та інформаційні технології в туристичній діяльності.
На секційних засіданнях було представлено 21 доповідь про результати власних наукових пошуків, відбулась цікава дискусія з різних важливих питань у межах сфер зацікавлень.
Загалом, у роботі інтернет-конференції взяли участь 117 науковців і практиків з таких обласних центрів і міст України, як Вінниця, Запоріжжя, Дніпро, Кам’янець-Подільський, Київ, Кропивницький, Львів, Одеса, Полтава, Рівне, Стрий, Суми, Харків, Хмельницький. Загалом у роботі конференції взяли участь представники від 25 закладів освіти та наукових установ. Цьогоріч в оргкомітет інтернет-конференції надійшло 95 тез доповідей, у яких порушені актуальні проблеми туризмології, туристичної практики, публічного управління та адміністрування в галузі туризму.
На завершення події кожен учасник конференції одержав сертифікат, а організатори заходу висловили щиру вдячність усім, хто підтримав таку наукову подію та побажали дослідникам успіхів у подальшій науковій роботі.
Отже, інтернет-конференція пройшла на високому науковому й представницькому рівні, основні її меседжі опубліковані у збірці матеріалів. Електронна версія матеріалів інтернет-конференції опубліковано на сайті НУЦЗ України у рубриці «Наука – конференції» та на сайті кафедри менеджменту ННІ управління та безпеки населення.