У межах вивчення освітнього компонента «Виробнича санітарія та гігієна праці» здобувачі вищої освіти – майбутні фахівці з охорони праці – на чолі із доцентом кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Оленою Шароватовою взяли участь в онлайн-заході ««Електронний документообіг – модернізація безпеки праці на підприємстві».

Спікерами заходу, організованому науково-виробничим журналом «Охорона праці», виступили представники ТОВ НВП «МАДЕК» (виконавчий директор Олексій Царенок, начальник відділу охорони праці Наталія Довгопол) та департаменту з питань безпеки праці Держпраці (директор Олександр Ігнатов, заступник директора, начальник відділу з питань безпеки праці у металургії, машинобудуванні та енергетиці Павло Бєлоусов).

У межах вебінару здобувачі вищої освіти долучились до обговорення таких фахових питань, як: нормативно-правове регулювання електронного документообігу в системі управління охороною праці; вплив електронного документообігу на ефективність діяльності підприємства; алгоритм упровадження електронного документообігу в господарській діяльності на прикладі діяльності ТОВ НВП «МАДЕК»; важливість електронного документообігу в оптимізації впровадження та функціонування системи управління охороною праці, зниження ризик-тиску безпеки праці на підприємстві.

Обговорені питання дозволили майбутніх фахівцям з охорони праці не лише переконатись у необхідності й ефективності реалізації сучасних фахових трендів, а й формувати власний погляд і компетентну позицію щодо діджиталізації сфери професійної діяльності.

Олена Шароватова,

кафедра ОП та ТЕБ