15 лютого 2022 року члени проектних груп освітніх програм «Охорона праці» та «Екологічна безпека» першого та другого рівнів вищої освіти взяли участь у сумісному вебінарі Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та МДПУ імені Богдана Хмельницького на тему: «Як знайти формулу студентоцентрованої освіти?». Під час онлайн-заходу висвітлювались надзвичайно актуальні питання для закладів вищої освіти: важливість обговорення та модернізація змісту освітніх програм, залучення студентського самоврядування до усіх напрямів діяльності закладів вищої освіти, побудова індивідуальних освітніх траєкторій, забезпечення студентоцентричності у викладанні, навчанні, оцінюванні. Доповідачі зауважили на важливості залучення здобувачів вищої освіти до обговорення та розробки освітніх програм, проведення анкетування серед них з метою підвищення якості освіти, долучення здобувачів до роботи в якості експертів освітніх програм для обміну позитивним досвідом з іншими закладами тощо. Аксіомою слід вважати те, що студентоцентрований підхід дозволяє відкрито та прозоро співпрацювати всім стейхолдерам освітнього процесу та забезпечувати принципи академічної свободи та доброчесності. Тож, працюймо й надалі у пошуках формули студентоцентризму в освіті.

Доценти кафедри ОП та ТЕБ

Олена БРИГАДА, Олена ШАРОВАТОВА