23 – 24 вересня 2021 року у межах проведення кураторської години першокурсники факультету техногенно-екологічної безпеки – майбутні фахівці-екологи на чолі з кураторами, кандидатом біологічних наук Олексієм Ільїнським та Олександром Бондаренко відвідали музей комп’ютерної техніки НТУ «ХПІ».

Музей – справжній куточок історії розвитку комп’ютерної техніки та інформаційних технологій, заснований на доброчинних засадах. У музеї зібрано багато експонатів з епохи початку розвитку технологій персональних комп’ютерів та засобів мобільного звʼязку. Студенти на власні очі побачили стрімкий розвиток комп’ютерних технологій та техніки. Дуже сподобалися працюючі експонати – студенти мали змогу навіть пограти в ігри, що вже є легендарними. Розповідь екскурсовода, доповнена кураторами, додала багато цікавого з історії розвитку комп’ютерів.

Отримані знання завжди згодяться на практиці, а приємні враження – у пам’яті!